Wybieramy skórzane paski męskie

Szukasz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Interesuje Cię galanteria męska? Dobrym rozwiązaniem może być wybór wysokiej jakości, eleganckiego skórzanego paska do spodni. Przeczytaj, na co zwracać uwagę przy zakupie paska i jak dobierać paski do reszty garderoby.

Na co zwracać uwagę, gdy wybieramy paski skórzane męskie?

Kupując pasek, warto zainwestować nieco więcej w dobrej jakości model. Zwróćmy uwagę na to, z jakiej skóry został wykonany i jak prezentują się przeszycia. Oczywiście, najbardziej trwałe i eleganckie są paski wykonane z naturalnej skóry. Możemy zakupić również dobrze prezentujący się pasek wykonany ze sztucznej skóry, jednak będzie on o wiele mniej trwały. Konieczne będzie również wybranie odpowiedniego rozmiaru paska, tak by nie był zbyt obcisły ani zbyt luźny.

Jak dobrać pasek do pozostałych elementów stroju?

Kupując pasek, weźmy pod uwagę to, do jakiego stroju ma być on noszony. Podstawowa zasada jest taka, że dobieramy kolor paska do koloru butów. Nie powinno się nosić czarnego paska do brązowych butów lub odwrotnie. W sytuacjach najbardziej eleganckich powinniśmy wybrać czarny pasek, o niezbyt szerokiej klamrze. Jeżeli wybieramy bardziej swobodną stylizację, doskonale sprawdzi się brązowy pasek o szerokiej klamrze. Do stylizacji sportowych możemy wybrać pasek parciany.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Galanteria i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *